yukari cik
X

The Handmaid’s Tale 6 Haziran’da Dönüyor!

The Handmaid’s Tale 6 Haziran’da Dönüyor!

Margaret Atwood’un aynı adlı çok satan romanından uyarlanan ve ilk sezonundan itibaren Altın Küre ve Emmy dahil sayısız ödül kazanan ‘The Handmaid’s Tale’ın merakla beklenen 3. sezonu 6 Haziran’da BluTV’de başlıyor. Dizinin yeni bölümleri ABD yayınından sadece bir gün sonra izleyicileriyle buluşacak.

İki Altın Küre ödüllü, Amerikan bağımsız sinemasının ve televizyonun en sevilen isimlerinden Elisabeth Moss’un başrolünde yer aldığı ‘The Handmaid’s Tale’ın, 3. sezonu için geri sayım başladı. ABD yayınından 1 gün sonra, 6 Haziran’dan itibaren yeni bölümlerinin sadece BluTV’de yayınlanacağı dizinin yeni sezonu “Uyanın! Sabahlar sona erdi!” sloganıyla duyuruldu.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanda, “Devrimin doğuşuna tanık olun!” diyerek izleyicileri, şimdiden Offred’in (Elisabeth Moss) büyük mücadelesine davet eden ‘The Handmaid’s Tale’, Margaret Atwood’un çok satan, aynı adlı romanından uyarlandı. Distopik yazının en önemli eserlerinden biri olarak gösterilen hikaye, kadınların çalışma hakkının olmadığı ve devlet mülkü olarak popülasyonu artırmak için damızlık olarak zorlandıkları bir dünyada geçiyor.

Joseph Fiennes, Alexis Bledel, Yvonne Strahovski, Madeline Brewer, Ann Dowd, Max Minghella, Christopher Meloni ve Elizabeth Reaser gibi yıldız isimlerin Moss’la başrolleri paylaştığı ‘The Handmaid’s Tale’; ‘Eureka,’ ‘Medium’ ve ‘ER’ gibi kült dizilerin yaratıcısı Bruce Miller’ın imzasını taşıyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanda, dizinin 13 bölümden oluşacak 3. sezonunda Offred’in, doğru müttefikleri yanına alarak büyük uyanışa adım adım yaklaşacağının sinyalleri gösteriliyor.

BluTV, 6 Haziran’da ekran başındakilerin kış boyunca sabırsızlıkla bekledikleri ‘The Handmaid’s Tale’daki büyük mücadeleye izleyicilerine ortak edecek.