yukari cik
X

The First BluTV’de Yayında!

The First BluTV’de Yayında!

Türkiye’nin dijital platformu BluTV, orijinal yapımlarının yanı sıra baharda yabancı dizileri de izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Oscar ödüllü oyuncu Sean Penn’in başrolünde yer aldığı, ‘House of Cards’ın yaratıcısı olan Beau Willimon’ın imzasını taşıyan ‘The First’, tüm bölümleriyle BluTV’de yayında.

Oscar ödüllü oyuncu Sean Penn’in başrolünde yer aldığı bilimkurgu dizisi ‘The First’, BluTV’de diziseverlerle buluştu. Mars’a yakın zamanda yapılan ilk insanlı yolculuğu konu edinen dizide astronotların hazırlık süreçleri ve gezegende koloni oluşturma serüvenleri anlatılıyor. Daha önce Hulu kanalında yayınlanan sekiz bölümlük mini dizi ‘House of Cards’ın yaratıcısı Beau Willimon’ın imzasını taşıyor.

Dizide Tom Hagerty rolüne hayat veren Sean Penn, karısını kaybetmiş, 20’li yaşlarında asi kızıyla yaşayan, hayattan bezmiş eski bir astronot olarak seyirci karşısına çıkıyor. Penn’in ilk kez bir mini dizide rol aldığı ‘The First’te oyuncuya Natascha McElhone, LisaGay Hamilton, Anna Jacoby-Heron, Rey Lucas, Keiko Agena, Oded Fehr ve Hannah Ware gibi başarılı isimler eşlik ediyor.