yukari cik
X

Pavyon Yılbaşı Özel Bölümüyle Geliyor!

Pavyon Yılbaşı Özel Bölümüyle Geliyor!

İlginç konusu ve gerçekçi duruşuyla dikkat çeken BluTV Özel Yapımı Pavyon, izleyicilerine sürpriz yapıyor. Çatlak Şanzel’den Bayhan’a, Alemci Murat’tan Teksaslı Özcan’a kadar pek çok kişinin sahne alacağı Pavyon, yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık akşamı seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Ankara’nın Yeşilçam filmlerine ve popüler kültüre konu olan ışıltılı eğlence hayatını seyircilerle buluşturan ‘Pavyon’, geçtiğimiz aylarda eveda etmişti. BluTV özel yapımı olarak seyircilerle buluşan, senaryosunu ve yönetmenliğini Sami Öztürk’ün üstlendiği, yapımcı koltuğundaysa Enver Arcak’ın oturduğu mini kurmaca belgesel diziden izleyicilerine sürpriz geldi.

İzleyicilerin büyük beğenisini toplayan ve sosyal medyadan da konuşulan ‘Pavyon’, 31 Aralık akşamı yılbaşı özel bölümüyle yayında olacak. Köpekçi, Kirli Dilek ve Deli Bayram gibi pavyonun sevilen simalarının yılbaşı akşamı için hazırlıklarının da ekrana geleceği bölümde Çatlak Şanzel, Bayhan, Alemci Murat ve daha pek çok kişi de sahne performanslarıyla izleyici karşısına çıkacak. Bölümde dansöz şov ve geri sayım gibi 31 Aralık akşamının olmazsa olmazları da yaşanacak.

Oğuz Uydu’nun bu bölümünü yönettiği ‘Pavyon’, yılbaşı akşamını renklendirecek.