yukari cik
X

Erkan Kolçak Köstendil’in Yazıp Yönettiği Pes Artık YouTube’da Başladı!

Erkan Kolçak Köstendil’in Yazıp Yönettiği Pes Artık YouTube’da Başladı!

Ekranların rating rekortmeni dizisi Çukur’da hayat verdiği Vartolu karakteri ile adını geniş kitlelere duyuran Erkan Kolçak Köstendil’in yazıp yönettiği mini dizi Pes Artık, YouTube üzerinden izleyicisi ile buluştu. Dokuz bölüm olarak tasarlanan ve ilk iki bölümüyle görücüye çıkan dizinin başrollerinde ise Erkan Kolçak Köstendil, Ertan Saban, Bülent Şakrak ve Alper Baytekin yer alıyor.

Oyunculuğu kadar yazarlığı ve yönetmenliğiyle de çok konuşulan Erkan Kolçak Köstendil karantina günlerinde de üretmeye devam ediyor. Bu kez dijital bir platformda karşımıza çıkan Köstendil’in, Onur Ünlü imzalı Görünen Adam’dan sonra bu YouTube için çektiği ikinci iş. Bu kez hem yazıp, yönetip, başrolünde yer aldığı dizi Pes Artık, ev ortamında, küçük bir ekiple çekildi.

Tek açıyla çekilmesine rağmen oldukça dinamik bir hikaye vadeden dizi, özellikle eğlenceli diyalogları ile dikkat çekiyor. Cihangir’de tek başına yaşayan bir oyuncunun, İzmit’ten çıkagelen çocukluk arkadaşının gelişiyle beraber yaşanan olaylar silsilesini merkezine alan alan dizi ilk iki bölümü itibariyle ise ele avuca sığmaz bir mizah vadediyor.

Yayınlandığı ilk iki bölümüyle 100.000’in üzerinde görüntülenme elde eden ve birçok olumlu geri dönüş alan dokuz bölümlük dizinin yeni bölümleri 31 Mayıs Pazar günü Youtube’da Mini Dizi Channel’da yayınlanacak.