yukari cik
X

Can Evrenol İmzalı Çıplak 11 Haziran’da BluTV’de Başlıyor!

Can Evrenol İmzalı Çıplak 11 Haziran’da BluTV’de Başlıyor!

Korku janrında yaptığı filmlerle tanınan başarılı yönetmen Can Evrenol’dan yeni dizi geliyor! Türkiye’de yapılmış en cesur kadın hikayesi olma iddiasıyla yola çıkan ve BluTV’de izleyicisi ile buluşacak Çıplak 11 Haziran Perşembe günü yayında olacak. 8 bölümden oluşan ve müzikleriyle dikkat çeken mini dizi, Türkiye’de tüm bölümleri Iphone ile çekilen ilk dizi olma özelliğini taşıyor.

11 Haziran’da BluTV’de yayına girecek olan Can Evrenol imzalı Çıplak, özellikle ele aldığı cesur hikayeyle dikkat çekiyor. Yapımcılığını TN Yapım’ın üstlendiği 8 bölümlük mini dizinin başrollerini Müge Bayramoğlu ve Mert Ramazan Demir paylaşıyor.

Çıplak, geçimini eskortluk yaparak kazanan ve tek isteği para biriktirip Galler’e taşınıp yeni bir hayat kurmak olan Eylül’ün gittiği bir bekarlığa veda partisinde sosyetik bir kızla evlenmek için gün sayan müstakbel damat Cem’e aşık olmasıyla gelişen olayları anlatıyor.

Senaryosunu Merve Göntem ve Can Evrenol’un kaleme aldığı Çıplak’ın yönetmenliğini de Baskın, Housewife, The Field Guide to Evil ve son olarak Peri: Ağzı Olmayan Kız filmlerinin yanı sıra Netflix’in ilk Türk yapımı olan Hakan Muhafız’ın ilk sezon bölümlerini yöneten Can Evrenol üstleniyor. Dizinin müziklerinde ise Jakuzi, Ekin Beril, Nova Norda yer alıyor.