yukari cik
X

BluTV’den Yeni Dizi: Yarım Kalan Aşklar

BluTV’den Yeni Dizi: Yarım Kalan Aşklar

Bir Zamanlar Çukurova, Söz, Muhteşem Yüzyıl gibi unutulmaz projelere imza atan TIMS&B Productions, BluTV için yepyeni bir dizi hazırlıyor: Yarım Kalan Aşklar. Timur Savcı ile Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını üstlendiği ve çekimlerine Haziran ayında başlanacak dizi, trafik kazası sonucu hayatını kaybedip sürpriz bir bedende dünyaya geri dönen Ozan’ın hikayesini ele alıyor.

Türkiye’nin ilk büyülü gerçekçi dizisi olma özelliği taşıyan ve Haziran ayında start verilecek projenin başrollerinde Shameless uyarlaması Bizim Hikaye’de sergilediği performansla dikkat çeken Burak Deniz ve Çukur’daki performansıyla gönülleri fetheden Dilan Çiçek Deniz yer alıyor.

Yeni bir hayat, yeni bir beden, yarıda kalmış bir aşk…

BluTV, Türkiye’de daha önce hiç yapılmamış dizi türlerini hayata geçirmeye Yarım Kalan Aşklar ile devam ediyor. İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan gizemli ve zor bir haberin peşindedir. Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo korkunç bir olayla son bulacaktır: Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulacaktır. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak.

Yarım Kalan Aşklar’ın yönetmen koltuğunda Suskunlar, Karışık Pizza, İkimizin Yerine gibi yapımları yöneten başarılı yönetmen Umur Turagay yer alırken, senaristliğini Poyraz Karayel, Söz, Adı Mutluluk gibi başarılı yapımların senaristliğini üstlenmiş; Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur üstleniyor.