yukari cik
X

Aşk-ı Memnu Final Bölümüyle Prime-Time’da!

Aşk-ı Memnu Final Bölümüyle Prime-Time’da!

2008-2010 yılları arasında yayınlanan ve popülaritesini günümüze kadar taşıyan Aşk-ı Memnu final bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Pandemi sürecinde tekrarları gündüz kuşağında izleyicisi ile buluşan ve büyük ilgi çeken dizinin, Çarşamba günü yayınlanacak final bölümü, KanalD’nin aldığı kararla prime-time kuşağında yayınlanacak.

Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı romanından senaryolaştırılan ve başrollerini Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Nebahat Çehre, Hazal Kaya’nın paylaştığı dizi, ekran macerasını tamamladığı 2010 yılından beri dillerden düşmüyor. KanalD’nin tekrarlarını sıklıkla yayınlandığı dizi, ekranda belirdiği her an rating rekorlarını da alt üst etmeyi de ihmal etmiyor

Yaklaşık üç ay önce, karantina sürecinin başlarında gündüz kuşağında izleyicisi ile buluşan ve bir kez daha gündem olmayı başaran Aşk-ı Memnu Çarşamba günü final bölümüyle ekranlara gelecek. Ancak KanalD aldığı kararla fenomen diziyi alışılagelmiş saati yerine 20:00’da yayınlanacak. Böylelikle Aşk-ı Memnu, final yaptığı 2010 yılından sonra tekrardan prime-time kuşağına dönmüş olacak. Ziyagil köşkünde yaşanan hazin sonu ekranlara getirecek olan ve Nihal’in bir kez daha “Bihter neyi açıklayacak Firdevs Hanım, Behlül’le ne ilgisi var?” sorusuna cevap bulacağı “Veda” bölümü Çarşamba 20:00’da KanalD’de.