yukari cik
X

Alef 6. Bölümüyle 8 Mayıs’ta Yayında

Alef 6. Bölümüyle 8 Mayıs’ta Yayında

BluTV ve FX’in ortak projesi Alef, yavaş yavaş finale yaklaşıyor. 8 bölümden oluşan ve 6. bölümüyle bu akşam izleyicisi ile buluşacak mistik polisiyede Settar ve Kemal elde edilen yeni bilgiler ışığında katile bir adım daha yaklaşacak.

Settar tek başına

Kemal ile ettiği kavganın ardından araştırmasına tek başına devam eden Settar, oğlu Güneş’in odasına uzun zaman sonra ilk kez girer. Oğlu Güneş’ten kalan bir şey, Settar’ın dikkatini çekmek üzere onu odada beklemektedir.

Settar, sahilde balık tutan bir adama rastlayıp sohbet ettiği sırada Kireçburnu ile Anadolu Feneri arasında güçlü bir akıntı olduğunu öğrenir. Bu bilgi, Settar’ın avcılık sezgilerini harekete geçirecek ve cinayetlerin sırrını çözmeye yaklaştıracaktır.

Kemal, Settar’ın hikayesini öğreniyor

Mahmut, Kemal ile Settar arasındaki tartışmayı öğrenir ve Kemal ile konuşur. Kemal bu konuşmada Settar’ın oğlunun ölümü ve hakkında bilmediği başka pek çok şeyi öğrenir. Kemal, bu bilgilerle ve kendi bildiği yöntemlerle cinayetlerin sırlarını çözmek üzere tek başına işe koyulur.

Sorularla dolu yeni bölüm 21.30’da yayında!

Cevabı bulunan her soruda yeni sorularla karşılaşan Kemal ve Settar bu kez ayrı yollardan da olsa aynı soruların peşindedir. Rahmi Görener ile Güneş arasındaki bağlantı nedir? Güneş’ten kalanlar Settar’ın yolunu aydınlatacak mıdır? Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’i buluşturan Emin Alper imzalı Alef yeni bölümüyle bu akşam BluTV’de ve FXTV’de!