yukari cik
X

Alef 4. Bölümüyle 24 Nisan’da Yayında

Alef 4. Bölümüyle 24 Nisan’da Yayında

Yılın merakla beklenen projelerinden Alef, 4. bölümüyle 24 Nisan Cuma akşamı izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yayınlanacak olan dördüncü bölümünde Kemal ve Settar, katilin peşinden gittikçe yeni ipuçları bulacak. Bu ipuçları ise onları yeni gizemlerin içine sürüklemeye devam edecek.

Sır dünyası aralanıyor

Kemal ve Settar kütüphanedeki kitabın izinden gider ve ipuçları onları kayıp dergileri en son alan kişinin evine götürür. Tamamen sessizliğe bürünmüş olan Rahmi Bey’in dilinden sadece iki gizemli cümle dökülür. Kemal ve Settar, Rahmi Bey’den bilgi almaya çalışırken kesik baş ile uyumlu bir gövdenin bulunduğu anonsuyla bir başka olay yerine dönerler.

Yeni İpucunun Peşinde

Gövdenin incelenmesiyle maktulun midesinden önemli bir ipucu daha ortaya çıkar; simgeler… Settar yeni bir şey bulamayacaklarınI düşünür, Kemal ise gizemli yolculukta katile biraz daha yaklaşmak için Yaşar’a başvurur.

Yüzlerce yıl öncesine yolculuk


ALEF’in hikayesi günümüzde sürerken, tüm gizemi aydınlatacak soruların cevabı tarihin tozlu sayfalarında belirmeye başlıyor. 1656’da İstanbul’da yaşanan bir olayla başlayan dördüncü bölüm, izleyicileri tarihi bir yolculuğa çıkarıyor.