Yukarı Çık
Netflix’ten Berkun Oya İmzalı Yeni Dizi

Netflix’ten Berkun Oya İmzalı Yeni Dizi

Türkiye’de yaptığı projelere Hakan: Muhafız ile merhaba diyen Netflix, yeni bir yerli dizi için çekimlere başladı. Son olarak Haluk Bilginer ve Ali Atay’ın başrolleri paylaştığı Masum’u kaleme alan Berkun Oya önderliğinde izleyicisi ile buluşacak dizi, sosyal sorunlara değinen bir drama olacak.

Türkiye’nin en önemli yaratıcılarından Berkun Oya tarafından yazılan, üretilen ve yönetilen dizinin yapımcılığını ise Krek Film adına Ali Farkhonde ve Nisan Ceren Göçen üstleniyor. 8 bölümden oluşacak dizisinin oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Tülin Özen, Defne Kayalar, Bige Önal ve Settar Tanrıöğen gibi başarılı isimler yer alıyor.

Tüm dünyada aynı anda 2020 yılında yayına girmesi planlanan dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor. Şimdi ise ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklar.Benzer İşler


" alt="Jude Law ve John Malkovich’i Buluşturan The New Pope 11 Ocak’ta BluTV’de!">

Jude Law ve John Malkovich’i Buluşturan The New Pope 11 Ocak’ta BluTV’de!

devamı

" alt="Kolej Havası BluTV’de Yayında!">

Kolej Havası BluTV’de Yayında!

devamı

" alt="Bu Yol Senin Yolun Jesse: El Camino: A Breaking Bad Movie (2019)">

Bu Yol Senin Yolun Jesse: El Camino: A Breaking Bad Movie (2019)

devamı

" alt="Dur Durak Bilmeyen Bir Eğlence: Tramps (2016)">

Dur Durak Bilmeyen Bir Eğlence: Tramps (2016)

devamı82ekran sitesinin bütün hakları saklıdır. - 2017