Yukarı Çık
Behzat Ç. BluTV ile Dönüyor!

Behzat Ç. BluTV ile Dönüyor!

İlk olarak 2011 yılında hayatımıza giren ve 3 sezon boyunca seyirciyi ekranlara kilitleyen, Türk dizi tarihinin unutulmaz işlerinden Behzat Ç, BluTV ile geri dönüyor. Başrolünde Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı, bir süredir yeniden çekileceği konuşulan ve izleyicilerde de büyük heyecan yaratan ‘Behzat Ç.’den sevenlerine büyük sürpriz geldi. Detayları saklı tutulan dizinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Hayatımıza girdiği 2011 yılında farklı tarzı, hikayesi ve konuları işleyiş biçimiyle dizi dünyasının unutulmazları arasına girmeyi başaran ‘Behzat Ç.’, 6 yıl aradan sonra kırmızı vosvosuyla geri dönerek bu kez Türkiye’nin en önemli dijital platformlarından BluTV’de seyirci ile buluşacak.

İnter Medya imzasını taşıyan, önceki yıllarda olduğu gibi senaryosunu yine Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı ve yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu ‘Behzat Ç’nin yayınlanan ilk tanıtımı seyircinin heyecanını daha da katlıyor. Merakla beklenen dizi hakkında görsellerle yeni bilgiler çok yakında duyurulacak.Benzer İşler


" alt="Lanetli Bir Aşk Hikâyesi: Sahipli">

Lanetli Bir Aşk Hikâyesi: Sahipli

devamı

" alt="Büyük Günahlar: 7Yüz">

Büyük Günahlar: 7Yüz

devamı

" alt="Hayat Hapishanesinden Çıkagelen Bir Belgesel: Sıkışmışlık (2019)">

Hayat Hapishanesinden Çıkagelen Bir Belgesel: Sıkışmışlık (2019)

devamı

" alt="8 Maddede Açıklıyoruz: Bozkır Neden Harika Bir Dizi?">

8 Maddede Açıklıyoruz: Bozkır Neden Harika Bir Dizi?

devamı82ekran sitesinin bütün hakları saklıdır. - 2017