Yukar k
X
Behzat Ç. BluTV ile Dönüyor!

Behzat Ç. BluTV ile Dönüyor!

İlk olarak 2011 yılında hayatımıza giren ve 3 sezon boyunca seyirciyi ekranlara kilitleyen, Türk dizi tarihinin unutulmaz işlerinden Behzat Ç, BluTV ile geri dönüyor. Başrolünde Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı, bir süredir yeniden çekileceği konuşulan ve izleyicilerde de büyük heyecan yaratan ‘Behzat Ç.’den sevenlerine büyük sürpriz geldi. Detayları saklı tutulan dizinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Hayatımıza girdiği 2011 yılında farklı tarzı, hikayesi ve konuları işleyiş biçimiyle dizi dünyasının unutulmazları arasına girmeyi başaran ‘Behzat Ç.’, 6 yıl aradan sonra kırmızı vosvosuyla geri dönerek bu kez Türkiye’nin en önemli dijital platformlarından BluTV’de seyirci ile buluşacak.

İnter Medya imzasını taşıyan, önceki yıllarda olduğu gibi senaryosunu yine Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı ve yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu ‘Behzat Ç’nin yayınlanan ilk tanıtımı seyircinin heyecanını daha da katlıyor. Merakla beklenen dizi hakkında görsellerle yeni bilgiler çok yakında duyurulacak.Benzer İşler


" alt="Netflix’ten Berkun Oya İmzalı Yeni Dizi">

Netflix’ten Berkun Oya İmzalı Yeni Dizi

devamı

" alt="Altın Portakal’dan Selma Güneri ve Ahmet Mekin’e Onur Ödülü!">

Altın Portakal’dan Selma Güneri ve Ahmet Mekin’e Onur Ödülü!

devamı

" alt="Komik mi Komik, Kara mı Kara: Karakomik Filmler 2 (2020)">

Komik mi Komik, Kara mı Kara: Karakomik Filmler 2 (2020)

devamı

" alt="Eşit Bir Dünya İçin Altın Portakal’dan 5050×2020’ye İmza!">

Eşit Bir Dünya İçin Altın Portakal’dan 5050×2020’ye İmza!

devamı82ekran sitesinin bütün hakları saklıdır. - 2017